Cgates atsiliepimai.

Cgates

Svetainė: www.cgates.lt

C gates” ženklas rinkoje pasirodė 1997 metais, kai bendrovės “Trigeris” ir “Kabeliniai ryšių tinklai” pradėjo vystyti šviesolaidinius kabelinius tinklus.

Šios dvi įmonės priklauso TELE2 AB kompanijai. “C gates” – tai kabelinės televizijos paslaugos vardas, tačiau kartu su įmone “Kabeliniai ryšių tinklai” teikia kabelinio interneto paslaugą pavadinimu TELE2INTERNET.

Kontaktai:
Klientų aptarnavimo skyrius
Tel. 210 75 75

Svetainė: www.cgates.lt

Trigeris” ir “Kabeliniai ryšių tinklai” pradėjo vystyti šviesolaidinius kabelinius tinklus. Šios dvi įmonės priklauso TELE2 AB kompanijai. “C gates” – tai kabelinės televizijos paslaugos vardas, tačiau kartu su įmone “Kabeliniai ryšiai” teikia kabelinio interneto paslaugą pavadinimu TELE2INTERNET.

Kontaktai:
Klientų aptarnavimo skyrius
Tel. 210 75 75

Atsiliepimai apie Cgates interneto tiekėją

Norite užsisakyti CGATES internetą? Sutaupykite laiko ir pinigų užsisakydami per myplan.lt

Viso 196 įrašai, puslapis 12 iš 20
Pirmas puslapis atgal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 pirmyn  paskutinis puslapis

Vardas: Gintaras Laikas: 2015-09-08 22:13:16

Internetas šviesolaidinis, greitis turėtų būti apie 100mbps, pagal sutartį, tačiau paskutiniu metu vakarais siekia vos 2-5 mbps, nuolatos trūkinėja signalas. Kaina su televizija 22 eurai. Televizija irigi nuolat stringa. Laukiu sutarties pabaigos, kad pakeisti paslaugų teikėją.

Vardas: Piktas Ant Cgate Laikas: 2015-08-26 16:04:39

Cgate yra apgavikai, mum buvo pripaišę nebūtų skolų, imkim sumani.tv, turi eit atsukt laidas, bet jas galima žiūrėt tik tokias kurias seniai visi pamiršę, niekas jų jau nežiūri, esu labai pasipiktinęs ant CGATE bendrovės

Vardas: ElekšIs Juozas Laikas: 2015-07-30 14:15:34

Labai sulėtėjo internetas.Kartais dėl to tiesio neįmanoma dirbti

Vardas: Darius Laikas: 2015-07-20 10:00:15

Pas mane paskutinius 2 mėnesius sulėtėjo internetas, nors ir nieko nekeičiau. Ir dar pradėjo dinginėti, buvo, kad 3 vakarus po valandą laukiau kol atsiras. Nuo to laiko kai Mikrovisata tapo Cgates, prasidėjo bardakas. Tad ieškau geriau, girdėjau, kad Meganetas neblogas.

Vardas: Darius Laikas: 2015-06-26 20:13:04

su tais ismaniaisiais priedeliais tai tikras cirkas :). Kelis kart pakeite. Bet vis tiek bent 2-3 kart peer savaite persikrauna. Dabar va rasau cia, o zmona rekia: - pyyypt per KARADAJU dingo rysys, jie specialiai taip daro! Baigsis sutartis, raunam laidus ir atsisakom, su ta pacia diena :D. Del interneto nusiskundimu neturiu, bet va su ismania Tv susigadino sau reputacija konkreciai.

Vardas: Dalė Laikas: 2015-06-14 18:25:36

Galiu sutikti su vienu teiginiu, kad kantrybės resursus Cgates tikrai patikrina. Vos per dvi savaites meistrus kvietėme jau du kartus. Jie atvyksta tvarkingai ir sutartu laiku, bet naudos - jokios. Pakrapšto, perjunginėja laidus, pamurma panosėje "gal TV nesusikalba su priedėliu" ir iki:)
Tik išvažiavus, vėl trikdžiai, vienas kanalas užsikrauna, kitas delsia kelias minutes, trečias "užmigo" - SIGNALO NĖRA.
Reklama - patraukli, o pajėgos realizuoti pažadus - menkos. Manau, firma turėtų žinoti, kurie TV nepajėgūs "pavežti" jų ryšio. Džiaugiuosi, kad nesu TV vergė, nes jau būčiau savo nervinę sistemą stipriai pagadinusi. Dabar mąstau, kad reiktų apie jų "kokybišką" paslaugą kur nors rimčiau pranešti. Tik dar nesugalvojau kur. Pirmiau, čia išsikalbėjau, o paskui matysime:)

Vardas: Baronka Laikas: 2015-06-01 21:53:49

Prieš savaitę užsisakėme šviesolaidinį internetą, planas Duetas M+. Užteko vieną kartą paskambinti, pasiklausti kas aktualu,susitarti kada atvažiuos meistras ir atveš sutartį. Meistras atvyko sutartu laiku, iš elektros skydinės esančios laiptinėje į butą atvedė ethernet kabelį. Skaičiau jog daug kas skundžiasi mat meistras tik atveda kabelį bet jo neišvedžioja,numeta ant grindų. mano manymu tai yra normalu ir tai nėra jų darbas. Žodžiu, meistras savo darbą atliko puikiai. Nemokamai gavome TV priedelį ir maršrutizatorių.
Kalbant apie televiziją. Kabelinė televizija, na jos visos vienodos.
jų tiekiama sumani.tv normali. Priedelį jungiate į televizorių o į priedelį reikia jungti antenos kabelį ir ethernet(galima ir be jo, per wifi). Tačiau televizija nesiūlo kažkokių naudingų funkcijų. Yra orai,tai tik rodo koks dabar oras,radijas,TV gidas bei filmai. Filmai man atrodė vienintelė funkcija reikalinga, tačiau ir ten labai sunku surasti geros kokybės filmą. visur sugadinti garsai.. Filmai įgarsinti labai jau mėgėjiškai, ištikro net nesinori žiūrėti, sunku surasti filmą normaliu įgarsinimu. Na, bet televizija irgi, gavau kas buvo pažadėta ir viskas veikia puikiai
Internetas. Greitis turi būti 100mbps. Jungiant kompiuterį laidu su maršrutizatorium, visuomet PING 1ms,98dwn, 98up. Tačiau naudojant WIFi, atsisiuntimo greitis labai nestabilus, kartais tik 5, kartais 50, o išsiuntimo 50-80. Reiškias jog tai yra maršrutizatoriaus problema. Susisieksiu su jais ir tikiuosi sutvarkyti problema. tad nusiskundimų neturiu,išskyrus kad wifi prastai veikia. manau jog labai paprastai gavus informacijos sutvarkysim.

Vardas: Diana Laikas: 2015-05-16 14:17:04

Aptarnavimo kokybė yra tiesiog tragedija. Imant pagal paslaugų planą skaitmeninę TV ir internetą, žadėjo, kad bus funkciją įrašyti nespėtas pažiūrėti laidas. Atvyko meistras, kuris viską pajungė ir klausiame, tai kaip čia įrašyti tas laidas. Meistras sako - nežinau kką jums prikalbėjo, tačiau tokios funkcijos nėra. Teoriškai turėtų būti, bet praktiškai neturime resursų tokią paslaugą teikti! Be visa ko, kai kas nors neveikia, prisikviesti meistr1 yra kaip kry=iaus keli1 nueiti. Iš 60 kanalų rodo tik 12, o kitu rašo - mokamas kanalas. NET LRT nerodo, rašo mokamas kanalas.Nuvykome pas aptarnavimo specialistus pasakyti, kad taip yra/ Sako negali būti, perkraukite priedelį irjeigu ką kvieskite meistrą.Sakome - tikrai taip yra, gal galite dabar išviesti meistrą, kad pažiūrėtų. Sako negali būti taip kaip pasakojate ir PERKRAUKITE PREDELĮ ir tadapatysmeistrus kvieskite. Pasibjaurėjau tokiu aptarnavimu ir požiūriu į klientą.

Vardas: Tadas Laikas: 2015-04-25 19:20:48

internetas polnoe gavno pfs mania 100 mb.s švesolaidinis o pingas beveik 70-100 ms debelizmas

Vardas: Arnas Laikas: 2015-04-12 14:01:04

Nusivylet tikrai, pries kelis metus buvo viskas gerai, o dabar kitame kambaryje WiFi greitis nukrenta per 3 kartus.. Pasidare labai letas internetas. Atsisakysime jusu paslaugu :)

Viso 196 įrašai, puslapis 12 iš 20
Pirmas puslapis atgal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 pirmyn  paskutinis puslapis